Multi wheel roulette

Multi wheel roulette

Z pewnością słyszałeś o grze w pokera rozgrywanej na wielu stołach. Microgaming pozwala na zastosowanie tej samej koncepcji, tym razem jednak dla popularnej ruletki. Wystarczy jedno spojrzenie, by stwierdzić, że gra warta jest uwagi. Wyjątkowa oprawa graficzna, krystalicznie czysty dźwięk oraz nacisk na detale sprawia, że to jedna z najpopularniejszych gier stołowych online.

Ruletka z wieloma kołami pozwala na grę na ośmiu kołach jednocześnie. Przyspiesza to twoją rozgrywkę ośmiokrotnie. Gracz może oczywiście określić, na których kołach gra, a na których nie. Wybierane są one w prosty sposób - wystarczy kliknięcie na koło, by je włączyć lub wyłączyć.

Twoje zakłady umieszczane są na jednym stole, po czym następuje ich powielenie w zależności od liczby wybranych kół. Tak więc gra staje się szybsza i bardziej emocjonująca.

Graj i wygraj Graj i wygraj Zyskaj fantastyczny bonus powitalny!
Share on

Spróbuj innych gier z ruletką za darmo

Podczas korzystania z tej strony używane są pliki cookies, które pomagają udoskonalić jej treść. Aby uniemożliwić korzystanie z plików cookies należy dokonać zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej. Niniejszy serwis internetowy jest przeznaczony wyłącznie dla osób, które ukończyły 18 lat. Zgadzam się