Roulette Platinum

Roulette Platinum

Wypróbuj grę Roulette Platinum za darmo

Miłośnicy ruletki stają się coraz większymi miłośnikami wirtualnych kasyn online. To w nich dostają to, czego brakuje w kasynach naziemnych. The Roulette Platinum od dewelopera EASIT to klasyczny przykład coraz lepszej wizualnej i dźwiękowej strony gier.

Roulette Platinum w trybie 2D

Roulette Platinum została zaprojektowana specjalnie dla tych z Was, dla których ruletka to przede wszystkim zabawa. Ze względu na tryb grafiki 2D, trochę brakuje uczucia przebywania w pokoju gier na żywo. Z drugiej strony, patrzenie na ruletkę z lotu ptaka pomoże w wykorzystaniu wszystkich funkcji, jakimi dysponuje ten standardowy europejski typ ruletki. Chciałbyś wiedzieć co Cię czeka podczas gry w Roulette Platinum?

W Roulette Platinum mamy racetrack, ale zabrakło szczegółowych statystyk

Kręcące się koło ruletki dominuje nad całą grą w lewej części ekranu. Po jego prawej stronie znajduje się pole gry z 37 numerami, powyżej którego widnieje podstawowy racetrack. Urozmaica on grę i poszerza możliwości obstawiania. Dzięki temu, ruletkowy nowicjusz jest w stanie głębiej spojrzeć w rozkład liczb na kole i może nauczyć się różnych terminów ruletki. Niestety, w Roulette Platinum zabrakło szczegółowych statystyk dotyczących wybieranych numerów. Możliwość sprawdzenia jedynie 10 ostatnio wylosowanych liczb, to naprawdę mało. Chodzi tu o standardowy rodzaj ruletki europejskiej.

Możesz postawić zakład, używając żetonów o różnej wartości. Twój maksymalny depozyt zależy od rodzaju zakładu, ale nie musisz martwić się o limity. System automatycznie zatrzyma Cię przy wyższej wpłacie z powiadomieniem o przekroczeniu limitu. Użyj zielonego okrągłego Spinu, aby zakręcić kołem ruletki, a gra może się rozpocząć. Wygodnym rozwiązaniem jest możliwość powtórzenia ostatniego zakładu lub podwojenia go.

W ustawieniach gry możesz wygodnie wybrać dowolną kombinację 3 ścieżek dźwiękowych, jednej z 4 kompozycji kolorystycznej ekranu, ale także preferowanego języka gry. Dostępny jest język słowacki i angielski.

Roulette Platinum za darmo w kasynie online

Jeśli zastanawiasz się, czy Tobie jako ruletkowemu nowiciuszowi i świeżemu entuzjaście ruletki polecamy Roulette Platinum, nasza odpowiedź brzmi: tak. Jeśli nie masz dużego doświadczenia z ruletką, z pewnością dobrze Ci zrobi wypróbowanie tej internetowej gry planszowej w jej prostszej i bardziej przejrzystej formie.

Szczegóły gry

Dostawca gry:
EASIT
Motyw gry:
Kasyno online:
Nasza ocena:
Ruletka