Spingo

Spingo

Wypróbuj grę Spingo za darmo

Czy zdarza Ci się złapać na tym, że bezcelowo przeglądasz oferty gier w kasynie online i choć jest ich dosłownie miliony, nie potrafisz sobie wybrać niczego, co by Cię interesowało? Automaty wypróbowałeś już wszystkie, w gry karcianie nie grasz, w bingo Ci się nie chce grać, a ruletka wydaje Ci się nudna?

A co powiesz na spróbowanie czegoś zupełnie innego? Grę, która łaczy w sobie te najlepsze cechy binga i ruletki i daje graczom możliwość spóbowania czegoś wyjątkowego? Zagraj w Springo. Gra ruletkowa od Microgaming, dzięki swojej koncepcji, jest naprawdę wyjątkowa. Jeśli nie bawią Cię już gry klasyczne, to Springo może być właśnie tym bodźcem, który przywróci Ci chęć do gry.

Niby znane, ale jednak zupełnie inne

Springo jest bardzo proste. A jak to bywa w przypadku gier hazardowych, im prostsza gra, tym więcej zabawy. Podstawą gry Springo jest losowanie piłeczek, które wpadają do kolorowego koła ruletki.

Sama gra przebiega na polu gry. Składa się ono z planszy, maszyny do losowania z piłeczkami o numerach od 0 do 10 oraz koła ruletki. Na kole znajdują się pola w różnych kolorach (8 niebieskich, 8 żółtych, 8 czerwonych i 1 pole zielone). Twoim zadaniem jest odgadnąć, jaki numer zostanie wylosowany i jaki kolor będzie miało pole, do którego wpadnie piłeczka. Oczywiście to nie są wszystkie rodzaje stawek. Możesz obstawić również kolor, parzyste/nieparzyste, wysokie/niskie, na zero, a także możesz spróbować odgadnąć konretną liczbę. W ten sposób opcji jest bardzo dużo.

Ucieszyły nasz szerokie możliwości dostępnych w grze statystyk. Jeśli Twoje motto brzmi: „Statystyka nie kłamie“, to po kliknięciu przycisku będziesz bardzo zadowolony. Masz tu do dyspozycji przejrzyście wyświetloną historię poszczególnych rund i na jej podstawie możesz podejmować decyzje dotyczące strategii, z której chcesz skorzystać.

Bardzo miło zaskoczył nas wygląd gry. Nie to żebyśmy spodziewali się czegoś innego od gry stworzonej przez Microgaming. Jednak i tak byliśmy zadowoleni z wizualizacji w Springo. Cała grafika jest w 3D, a stopień opracowania szczegółów bardzo wysoki. Muzyka i dźwięki również nie powodują bólu uszu. A tak na marginesie, jeśli jesteś miłośnikiem muzyki z lat 80-tych, to motyw przewodni gry będzie brzmiał znajomo. Nie piszemy tego w złym znaczeniu, jest to bardziej coś, co wywołało uśmiech na naszych twarzach.

Zagraj w Springo za darmo

Jeśli nasza recenzja dostatecznie wzbudziła Twoją ciekawość, nic nie stoi na przeszkodzie abyś spróbował gry Springo zupełnie za darmo. Przy tym rodzaju gry, najpierw trzeba zapoznać się z jej zasadami. Naucz się reguł, a Twoja droga do zwycięstwa stanie się ciut łatwiejsza. Zapraszamy do gry. Trzymamy kciuki.

Szczegóły gry

Dostawca gry:
Microgaming
Motyw gry:
Kasyno online:
Nasza ocena:
Ruletka